2020-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji    
Strona główna -> Konkursy -> 2015/2016

9 listopada w Szkole Podstawowej w Odrowążu uczniowie naszej szkoły wzięły udział w III Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. W kategorii klas młodszych duet: Julia Dębska i Konrad Bańkosz zdobyli drugie miejsce.  


W listopadzie Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu organizowało konkurs plastyczny „Niepodległość". Uczennica naszej szkoły Dominika Regiec z klasy V zdobyła w tym konkursie nagrodę.


Drużyna piłkarska dziewcząt z naszej szkoły to rewelacja eliminacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej kończących się finałem wojewódzkim, który w tym roku odbędzie się w powiecie chrzanowskim.


Końcem września oraz początkiem października odbyły się w Nowym Targu na terenie lotniska indywidualne biegi przełąjowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Szkolny Konkurs Plastyczny,   którego tematem była: „ RÓŻNORODNOŚĆ FORM PLASTYCZNYCH RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO" został zorganizowany przez księdza Mieczysława Szlagę przy współpracy z panią katechetką Katarzyną Jabłońską - Rola w ramach realizowanego kalendarza konkursów szkolnych na rok szkolny 2015/16 i  był skierowany do dzieci oddziału przedszkolnego  oraz uczniów kl.IV-VI.


W dniu 24.09.2015 odbyły się Mistrzostwa Ośrodka Szczawnica w tenisie stołowym.


Odwiedzin :