2020-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji
Strona główna -> Konkursy -> 2014/2015

Gabriela Olejarz z klasy V zakwalifikowała się do etapu rejonowego II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego. Wszyscy będziemy mocno trzymać kciuki 17 października.

16 października drużyna chłopców  zajęła II miejsce zdobywając puchar i medale oraz awansując do turnieju powiatowego.

Igrzyska miały miejsce 8 października. Nasz uczeń Patryk Janczy zajął II miejsce.

7 października  2014 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy Corsztyn w piłce nożnej. Nasze drużyny zdobyły puchary i piłki dla szkoły.

25 września bieżącego roku w naszej szkole odbyły się mistrzostwa w tenisie stołowym. Wzięły w nich udział gminy takie jak: Szczawnica, Krościenko, Ochotnica, Czorsztyn i łapsze Niżne.

Pierwszym etapem były eliminacje  Gminy Czorsztyn - Maniowy, w których nasza szkoła wystawiła 3 drużyny: chłopcy do lat 8, chłopcy do lat 12, dziewczynki do lat 12.

Organizatorem biegu była Fundacja Dzieci Pienin, która ufundowała cenne nagrody.