2020-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa    

 

 OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE,

ARTYSTYCZNE I SPORTOWE

 

Lp
Nazwa konkursu
Osiągnięcia uczniowskie
1.       
Mistrzostwa gminy Czorsztyn w piłce nożnej
I miejsce –dziewczyny
III miejsce –chłopcy
2.       
Mistrzostwa Ośrodka Szczawnica w tenisie stołowym I  miejsce- drużynowo
3.       
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mistrzostwa powiastu Nowy Targ w biegach przełajowych I  miejsce– Patryk Janczy
4.       
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mistrzostwa Województwa Małopolskiego w biegach przełajowych II  miejsce– Patryk Janczy
5.       
Mistrzostwa Ośrodka Szczawnica w piłce halowej dziewcząt I - miejsce
6.       
III Powiatowy Pieśni Konkurs Pieśni Patriotycznej I Żołnierskiej
II miejsce Konrad Bańkosz  i Julia Dębska
 
7.
Konkurs A. Worwy plastyczny
Wyróżnienie A. Dębska I Dominik Bańkosz
kl. 2
8.
Konkurs „Czysta woda zdrowe życie”
Laureatka Izabela Górecka kl. III
 
9.
Konkurs plastyczny „Niepodległość”
Laureatka Dominika Regiec kl. IV
 
   Gminny Konkurs "Zyj zdrowo"
 I miejsce Paweł Sproch
II miejsce Paulina Olejarz
  Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pozarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
 II miejsce Magdalena Groń kl. V
III miejsce Gabriela Olejarz kl. VI
 
  Konkurs poetycki organizowany przez Fundację im Adama Worwy

II miejsce  Anna Kozub kl IV

III miejsce Anna Dębska kl. V

 

 Gminny Konkurs Recytatorski "Nad wodą wielką i czystą"


Konkurs wiedzy o Pieninach 

 

 


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny


I Międzyszkolny Dzień Talentów w Krościenku

 


Konkurs zorganizowany przez PPN 
"Natura w mozaice"

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 Konrad Bańkosz kl II - wyróżnienie 


Alan Janczy kl V - II miejsce w części przyrodniczej

Izabela Góreckla kl.III – III miejsce


Norbert Kita i Artur Markowicz -  wyróżniene


Mateusz Kobylarczyk - I miejsce

Paulina Olejarz - III miejsce


I miejsce w I kategorii otrzymała praca pt: "Fauna i flora w Pienińskim Parku" - Gabrieli Janczy 

III miejsce ex aequo w I kategorii wiekowej otrzymała praca pt: "Czarny bocian w Pieninach"  Amelii Niemiec

Honorowe wyróżnienie otrzymała praca pt "Niepylak Apollo wśród kwiatów na łące" Gabrieli Olejarz z klasy VI

Na wystawę zakwalifikowały się również:

1.  "Kwiaty i owady" - Judyty Sproch z klasy II

2.  "Niepylak Apollo na łące" - Kingi Kowalczyk z klasy III

3.  "Wodnym szlakiem" - Julii Kurnyty z klasy III

4.  "Piękno natury" - Anny Kozub z klasy IV

"Natura" - Marty Kowalczyk z klasy V


 

Odwiedzin :