2020-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa    

 OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE I ARTYSTYCZNE

 

 

X EDYCJA GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

 Izabela Olejarz - I miejsce

 

X EDYCJA GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Norbert Kita -  II miejsce

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Norbert Kita - wyróżnienie w kat. "Maluch"

Jacek Sproch - wyróżnienie w kat. "Beniamin"

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "BEZPIECZNA SZKOŁA"

Alan Janczy - wyróżnienie (12 miejsce)

 

KONKURS WIEDZY O PIENINACH

III miejsce - Alan Janczy

 

II KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W JABŁONCE

Kategoria Zespół Szkoła Podstawowa - Kamil Górecki i Robert Kowalczyk wyróżnienie za poruszjące wykonanie pieśni "Mury"

 

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

II miejsce w etapie wojewódzkim - Kamil Górecki

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "PANGEA 2014"

Udział w finale  - Kamil Górecki

 

GMINNY KONKURS  "ŻYJ ZDROWO"

I miejsce  - Jacek Sproch

 

"KARTKA DLA AFRYKI" - konkurs plastyczny w ramach projektu
"Gwiazdka dla Afryki"

Natalia Przybysz - laureat

 

 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z MATEMATYKI "PIONIER"

Laureat Kamil Górecki - I miejsce w kraju

Jacek Sproch -II miejsce w kraju

Robert Kowalczyk -II miejsce w kraju

Wyróżnienie Izabela Olejarz - XI miejsce

 

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Robert Kowalczyk i Jacek Sproch - Kwalifikacja do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS LINGUA.PLUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

 

Laureat II stopnia - Julia Janczy

Laureat IIIstopnia - Gabriela Olejarz

Laureat IV stopnia - Paweł Sproch

Laureat V stopnia - Oliwia Grywalska

 

  I POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ
W ODROWĄŻU

 

Kategoria: Przedszkole, solista:

I miejsce - Konrad Bańkosz

III miejsce - Martyna Kobylarczyk

  

Kategoria: Klasy I - III, solista:

III miejsce - Marcelina Kołodziej

  

Kategoria: Klasy IV - VI, solista:

Wyróżnienie - Patrycja Kowalczyk

 

 

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ

Rejon Szczawnicy:  

I miejsce  - dziewczynki
III miejsce -
chłopcy

 

Powiat Nowy Targ:

II miejsce  - dziewczynki

 

 PUCHAR WÓJTA GMINY CZORSZTYN W PIŁCE NOŻNEJ

I miejsce  - chłopcy
I miejsce - dziewczynki

 

MISTRZOSTWA REJONU SZCZAWNICA W TENISIE STOŁOWYM

Drużynowo wśród innych szkół :
I miejsce- 43p

Zwycięzcy w grupie młodszej dziewcząt i chłopców:

I miejsce - Kinga Kołodziej
II miejsce - Izabela Kret
VI miejsce- Patryk Janczy

Zwycięzcy w grupie starszej dziewcząt i chłopców:
II miejsce - Kamil Górecki
III miejsce- Anna Sproch
IV miejsce - Julia Raducka
IV miejsce- Robert Kowalczyk

 

VII MIĘDZYNARODOWY MASOWY BIEG PIENINY 2013

 

I miejsce  - Patryk Janczy kl. IV
III miejsce - Jakub Janczy kl. V
IV miejsce  - Kamil Górecki kl. VI
V miejsce - Julia Janczy kl. IV
VI miejsce  - Kinga Kołodziej kl. IV

Odwiedzin :