2020-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa    

Końcem czerwca bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wybrali nowych przedstawicieli do pracy w Samorządze Uczniowskim na kolejny rok szkolny 2014/2015.


W majowe popołudnie miłośnicy tańca z naszej szkoły zebrali się, aby przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie wpólnie sie pobawić.


W czwartek 27 marca uczniowie klas III - VI  kolejny raz spotkali się w sali matematyczno - przyrodniczej, aby wspólnie rozpocząć filmowe popołudnie.


W czwartek 27 lutego nasza uczniowska latorośl uczestniczyła w zabawie karnawałowej. Hol szkoły zamienił się w piękną salę balową udekorowaną przez Samorząd Uczniowski.


29 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną dyskotekę dla klas IV - VI.


23 stycznia o godzinie 14.45 rozpoczęliśmy kolejny seans filmowy.


Uczniowie z koła teatralnego pod kierunkiem pani Bożeny Pierwoła przedstawili program artystczny dotyczący kulturalnego zachowania połączony z prezentacją multimedialną pt. "Kultura osobista wizytówką każdego ucznia". Samorząd Ucznowski, nawiązując do obchodzonego 21 listopada Światowego Dnia Życzliwości, zorganizował szkolny "Dzień Życzliwości".


5 grudnia w godzinach popołudniowych w sali matematyczno - przyrodniczej kolejny raz odbyło się spotkanie z filmem.


Końcem listopada bieżącego roku nasza szkoła zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla dzieci z Filipin.


Andrzejki to stara tradycja ludowa. Według wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał ,,wrota" do nieznanej przyszłości. W ten zaczarowany świat magii i wróżb przenieśli się uczniowie naszej szkoły 28 listopada podczas zabawy andrzejkowej.


1 [2]
Odwiedzin :