2020-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji    
Strona główna -> Konkursy -> 2013/2014

W maju uczniowie z klas IV - VI pod kierunkiem pani Janiny Góralskiej wzięli udział w konkursie poetyckim ,, Las wierszem malowany," zorganizowanym przez PGL LP Nadleśnictwo Krościenko w ramach obchodów 90 lat Lasów Państwowych.


22 czerwca bieżącego roku szkolnego w szkole odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej.


W dniu 24 czerwca odbył się konkurs ortograficzny klas I - III - ,, Mały Mistrz Ortografii."


W czerwcu został podsumowany konkurs profilaktyczny, który przebiegał w dwóch grupach wiekowych.


W dniu 15.04.2014 r. na terenie szkoły odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny "Złote Pióro".


W X Edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego klas III oraz IV - VI, który odbył się 5 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej w Kluszkowcach naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Groń, Mateusz Kobylarczyk, Norbert Kita - uczniowie z klasy trzeciej oraz szóstoklasiści Robert Kowalczyk, Jacek Sproch i Izabela Olejarz, która zajęła I miejsce. Duże brawa dla wszystkich uczestników, szczególnie dla Izabeli!!!


W X Edycji Konkursu Matematycznego klas trzecich z naszej gminy, który odbył się 16.05.2014 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Maniowach wzięli udział: Magdalena Groń, Mateusz Kobylarczyk i Norbert Kita, który zajął II miejsce. Brawo dla wszystkich naszych trzecioklasistów, a szczególnie dla Norberta !!!


W ogólnopolskim konkursie o bezpieczeństwie i zdrowiu - "Bezpieczna Szkoła" wzięli udział uczniowie z klasy III, V i VI.


18 marca 2014r. 17 uczniów z klas 4-6 wzięło udział w VII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik.


W bieżącym roku szkolnym 8 uczniów klasy czwartej wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Językowym "Młody Lingwista" z języka angielskiego organizowanym przez firmę edukacyjną Wiedza i Edukacja.


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :