2020-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa    
Strona główna -> Wycieczki -> 2013/2014

9 maja br. klasa V wybrała się na zajęcia terenowe do Pienińskiego Parku Narodowego, aby wzbogacić swoją wiedzę i by podziwiać piękno przyrody.


29 kwietnia 2014 r. uczniowie klasy I wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Krakowa.


23 kwietnia, zaraz po wielkanocnej przerwie świątecznej, uczniowie klasy piątej spotkali się przy ognisku, aby upiec kiełbaskę i miło spędzić czas na świeżym powietrzu.


Dnia 11 kwietnia drugoklasiści odwiedzili kopalnię soli.


11 marca 2014 roku klasy IV - VI wyjechały do Nowego Targu, aby obejrzeć musical "Wśród bogów Olimpu" przygotowany przez Teatr Cracovia.


W styczniu dzieci z przedszkola oraz z klay I i III uczestniczyły w warsztatach w gabinecie stomatologicznym KRYSDENT w Nowym Targu.


19 grudnia bieżącego roku w godzinach popołudniowych grupa uczniów klas IV-VI z naszej szkoły wybrała się w podróż do Nowego Targu.


W mikołajkowy poranek klasa V wybrała się na basen do Bukowiny Tatrzańskiej.


W dniu 20 listopada 2013 roku przy bardzo sprzyjającej pogodzie, klasa IV pod opieką wychowawcy i pedagoga szkolnego rozpoczęła podróż do Wieliczki.


22 października uczniowie z klasy III, Samorząd Uczniowski oraz przewodniczący z poszczególnych klas, wzięli udział w wycieczce do Krzeszowic - miasteczka, gdzie urodziła się dh. Olga Drahonowska – Małkowska.


1 [2]
Odwiedzin :