2021-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana    
Strona główna -> Wydarzenia -> 2014/2015

26 czerwca uroczystą mszą świętą oraz programem artystycznym pożegnaliśmy rok szkolny 2014/2015.


Marta Kowalczyk z klasy IV została wyróżniona w wojewódzkim konkursie plastycznym "Matka w oczach dziecka"


Dobiegł końca projekt pt."Moja przygoda z angielskim" realizowany z inicjatywy nauczycielki Małgorzaty Kubatek w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.


Na pożegnanie oraz w nagrodę za całoroczny trud pracy klasa szósta wybrała się ze swoją wychowawczynią w ostatnim tygodniu nauki na dwudniową wycieczkę.


23 czerwca pod czujnym okiem wychowawczyni pani Bożeny Pierwoła klas pierwsza przedstawiła program artystyczny pt. "Bezpieczne wakacje" wzbogacony prezentacją multimedialną.


Dokumenty potrzebne do uczestnictwa dziecka w półkoloniach.


W czwartek 18 czerwca  pani Anna Stokłosa- Chmiel wraz ze swoją grupą teatralną z gomnazjum wystawiła w naszej szkole teatrzyk pacynkowy.


6 czerwca na boisku sportowym nad Dunajcem Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała festyn rodzionny pod hasłem "Z rodziną i szkołą bawmy się wesoło". 


Na pożegnanie roku szkolnego Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów z klas IV-VI dyskotekę z konkursami tanecznymi.


17 czerwca zorganizowano w szkole spotkanie adaptacyjne dla dzieci, które są przyjęte do oddziału przedszkolnego i będą do niego uczęszczać od września.


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :