2021-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana    

27 lipca mieliśmy zaszczyt uświetnić swoim występem coroczny festyn w Sromowcach Wyżnych pod hasłem "Wieczór z folklorem". 


W dniach od 12 do 15 czerwca szkolny zespół ,,Sromowianie " kierowany przez panią Jadwigę Kobylarczyk i pana Artuta Majerczaka przebywał w Warszawie.


Na zaproszenie pań z Koła Gospodyń Wiejskich, uczniowie ze szkolnego koła teatralnego, koła muzycznego i z zespołu ,,Sromowianie" pod kierunkiem swych opiekunów, wystąpili 6 stycznia z programem świątecznym dla samotnych i starszych mieszkańców Sromowiec Wyżnych.


20 grudnia w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną odbyła się tradycyjnie jedna z najpiękniejszych uroczystości szkolnych "Wigilia".


Mikołajkową atrakcją dla dzieci należących do zespołu regionalnego był wyjazd do kina "Pieniny" w Szczawnicy na film pt. "Renifer Niko ratuje brata".

 


Podczas XIV Konkursu Młodyk Tonecników w Białym Dunajcu nie zabrakło górali pienińskich.W tym roku na festynie "Wieczór z folklorem", mieszkańcom Sromowiec oraz turystom przebywającym na wakacjach zaprezentowaliśmy program artystyczny pt: "Przy Dunajcu".Odwiedzin :