2020-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa    

 

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE 

 

Jacek Sproch                                                           

2 miejsce w powiecie, 25 w województwie w       Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży.

Robert Kowalczyk 4 miejsce w powiecie, 37 w województwie w       Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży.
Artur Dębski 7 miejsce w powiecie, 37 w powiecie w       Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży.
Donata Kowalczyk 10 miejsce w powiecie, 57 w województwie w       Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży.

 

Uczniowie klas IV - VI (grupowo)  11 miejsce w województwie małopolskim w ogólnopolskim konkursie lingwistycznym "Młody Lingwista"
 Donata Kowalczyk kl. VI  I miejsce w gminnym konkursie "Żyj zdrowo"
 Jacek Sproch kl. V

 Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Matematycznej

 Donata Kowalczyk kl. VI

 Artur Dębski kl. VI

 Laureaci III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Matematycznej

 Robert Kowalczyk kl. V

 Łukasz Pierwoła kl. VI

 Laureaci IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Matematycznej

 Kinga Pierwoła   kl. IV

 Marta Janczy kl. V

 Kamil Górecki kl. V

 Laureaci V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Matematycznej
 Donata Kowalczyk kl. VI   Laureat II stopnia w ogólnopolskim konkursie Historia Oxford Plus
 Filip Janczy kl. VI   Laureat III stopnia w ogólnopolskim konkursie Historia Oxford Plus

 Jacek Sproch kl. V

Michał Górecki kl. IV

  Laureaci IV stopnia w ogólnopolskim konkursie Historia Oxford Plus
 Robert Kowalczyk kl. V   Laureat V stopnia w ogólnopolskim konkursie Historia Oxford Plus
 Magdalena Dębska   kl. IV   Laureat II stopnia w ogólnopolskim konkursie Test Oxford Plus z języka angielskiego
 Donata Kowalczyk   kl. VI   Laureat III stopnia w ogólnopolskim konkursie Test Oxford Plus z języka angielskiego
 Kinga Pierwoła   kl. IV  Laureat IV stopnia w ogólnopolskim konkursie Test Oxford Plus z języka angielskiego
 Jakub Jan Janczy  kl. IV  Laureat V stopnia w ogólnopolskim konkursie Test Oxford Plus z języka angielskiego

 Magdalena Dębska   kl IV                                                                                                          

Nagroda w powiatowym konkursie  plastycznym NIEPODLEGŁOŚĆ

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 

 

Czwórbój Lekkoatletyczny 
Mistrzostwa Powiatu Nowy Targ - Rabka 16.05.2013 r.

III miejsce - drużyna dziewczyn z klas V - VI (Karolina Kołodziej, Zuzanna Kozub, Kinga Bańkosz, Dominika Groń, Dominika Kołodziej, Donata Kowalczyk) 

 

Mistrzostwa w tenisie stołowym - Spiska Stara Wieś 09.05.2013 r.

I miejsce - Dominika Kołodziej

II miejsce  - Kinga Bańkosz

 

Czwórbój Lekkoatletyczny 
Mistrzostwa Regionu Szczawnica - Krościenko 08.05.2013 r.

II miejsce - drużyna dziewczyn z klas V - VI

Indywidualnie: I miejsce  - Dominika Kołodziej

 

Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w Czwórboju Lekkoatletycznym 26.04.2013 r.

I miejsce - drużyna dziewczyn z klas V - VI

Indywidualnie: I miejsce  - Dominika Kołodziej

 

Mistrzostwa w tenisie stołowym - Krościenko 25.04.2013 r.

I miejsce - Dominika Kołodziej

III miejsce  - Kinga Bańkosz

 

Igrzyska Ośrodka Szczawnica w piłce siatkowej dziewcząt - Puchar Starosty Nowotarskiego

Drużyna dziewczyn - V miejsce

  

 

Igrzyska sportowe Gminy Czorsztyn w piłce siatkowej 

 

Maniowy 08. 02. 2013 r.

 

Drużyna dziewczyn  - I miejsce

Drużyna chłopców  - II miejsce

 

Mistrzostwa ośrodka Szczawnica w piłce halowej dziewcząt - Niedzica 09. 10. 2012 r.

Drużyna dziewczyn - II miejsce, awans do  finałów powiatu  Nowy Targ

 

Mistrzostwa gminy w piłce halowej 
Maniowy 08.10.2012 r.

Drużyna dziewczyn -  I miejsce

Drużyna chłopców -  III miejsce

 

Piłka siatkowa - ORLIK VOLLEYMANIA 
turniej wojewódzki w Starym Sączu 

Drużyna chłopców - IV miejsce

Drużyna dziewczyn  - V miejsce

 

Piłka siatkowa - ORLIK VOLLEYMANIA - Maniowy 26.09.2012 r.

Drużyna chłopców - I miejsce

Drużyna dziewczyn  -  II miejsce

 

Mistrzostwa tenisa stołowego 25. 09. 2012 r.

Kołodziej Dominika kl. VI - I miejsce

Bańkosz Kinga kl.VI -  II miejsce

Janczy Jakub Franciszek kl. IV - II miejsce

Odwiedzin :