2020-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji    
Strona główna -> Konkursy -> 2012/2013

W środę, 26 czerwca, uczniowie z klas I-III wzięli udział w konkursie ortograficznym, który przygotowała i przeprowadziła pani Helena Janczy.


19 czerwca bieżącego roku uczennica naszej szkoły, Donata Kowalczyk, wzięła udział w I Festiwalu Piosenki Angielskiej, który został zorganizowany w rabczańskim amfiteatrze przez Akademię Języka Angielskiego Perfect przy Małopolskim Centrum Edukacji oraz przez Urząd Miejski w Rabce Zdroju.


Uczniowie klasy IV i VI wzięli udział w tegorocznym ogólnopolskim konkursie "Project: City Guide" organizowanym przez Wydawnictwo Cambridge University Press Przedstawicielstwo w Polsce.


24 kwietnia 2013r. w Szkole Podstawowej w Szlembarku odbył się konkurs ekologiczny pod hasłem "Co piszczy w trawie". 


W dniu 19 kwietnia 2013 r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w konkursie EKOTEST. Celem konkursu było promowanie postaw ekologicznych wśród uczniów oraz zwiększanie ich świadomości wobec współczesnych zagrożeń środowiska naturalnego.


3 czerwca bieżącego roku 21 uczniów klas I - VI zaprezentowało się w piosenkach znanych i lubianych, wykonanych w języku angielskim.


Wyniki konkursu Kangur Matematyczny - 2013 rok


19.03.2013r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Rozwiązywali zadania z zakresu: fizyki, biologii, chemii, astronomii, geografii i ekologii.


15 maja uczniowie klasy III brali udział w Gminnym Konkursie Matematycznym klas III w Szkole Podstawowej w Maniowach.


W kwietniu 2013 roku 15 uczniów naszej szkoły przystąpiło do konkursu "Młody Lingwista" z języka angielskiego.


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :