2021-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana    
Strona główna -> Wydarzenia -> 2012/2013

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013, jak corocznie poprzedziła msza w kościele. Oficjalną część w szkole rozpoczęła pani dyrektor Beata Marek, która serdecznie powitała zebranych uczniów rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.


Dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego klasa II, pod kierunkiem swej wychowawczyni Bożeny Pierwoła, przedstawiła krótki program artystyczny, połączony z prezentacją multimedialną, dotyczący bezpieczeństwa podczas zabaw wakacyjnych.


18.czerwca odbyło się w naszej szkole spotkanie adaptacyjne dla dzieci,które po wakacjach przekroczą próg naszej szkoły.


Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły poprzez program edukacyjny połączony z prezentacją multimedialną zwiedzają kraje Unii Europejskiej.


W październiku 2012 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbył się finał akcji "Przyjaciele zwierząt" pod hasłem "Psia miska dla schroniska".


Rok 2013 jest rokiem poety Juliana Tuwima. Obecnie przypada sześćdziesiąta rocznica jego śmierci oraz setna jego poetyckiego debiutu: publikacji wiersza pt. "Prośba".


"Za miłość, dobroć i starania, składamy wyrazy szacunku i podziękowania... ."


3 czerwca uczniowie naszej szkoły obchodzili "Dzień Dziecka".


7 czerwca 2013 r. pani Katarzyna Groń, szkolna higienistka, przybliżyła dzieciom tematykę antynikotynową i antynarkotykową.


Jak co roku nasza szkoła uczestniczyła w akcji "Góra Grosza". Wspólnie przeliczaliśmy zebrane grosze, które później przesłaliśmny na konto Towarzystwa "Nasz Dom".


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :