2021-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana    

W czerwcu wszystkie dzieci należące do zespołu regionalnego, w nagrodę zaciężką pracę przez cały rok pojechały doNowego Targu na plac zabaw "Małpi gaj".


5 lutego zespół Sromowianie występował przed dziećmi z Warszawy, które spędzały swoje ferie zimowe w naszej wsi.


11 stycznia w kinoteatrze "Pieniny" w Szczawnicy odbył się Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych, jego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury.


10 stycznia w Białym Dunajcu odbył się XXXVII Przegląd Młodych Recytatorów I Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka.


We wtorek, 8 stycznia dzieci z zespołu regionalnego i z koła muzyczno-teatralnego wraz ze swoimi opiekunkami wyjechały do Kluszkowiec, gdzie zaprezentowały swoje przedstawienie "Noc betlejemska - kolędowanie po sromowsku" dla przedszkolaków i klas 0 - III.


W sobotę 5 stycznia zespół regionalny i uczniowie z koła muzyczno-teatralnego wystąpili z jasełkami pt:"Noc betlejemska - kolędowanie po sromowsku" dla mieszkańców Sromowiec.


W nastrój świąteczny wprowadziło wszystkich przedstawienie pt. ,,Noc betlejemska- kolędowanie po sromowsku", zaprezentowane przez uczniów z zespołu regionalnego i koła muzyczno-teatralnego, pod kierunkiem pana Artura Majerczaka,  pań Jadwigi Kobylarczyk i Bożeny Pierwoła.


28 lipca jak co roku występowaliśmy na festynie w Sromowcach Wyżnych, przed szeroką publicznością  zaprezentowaliśmy program pt: „Na polanie”.


Odwiedzin :