2020-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji    
Strona główna -> Konkursy -> 2011/2012

26 czerwca odbył się w szkole konkurs czytelniczy pt.: "W świecie książek" zorganizowany przez panią Bożenę Pierwołę. Uczniowie z klas najmłodszych i zerówkowicze wykazywali się swoją wiedzą na temat znajomości lektur. Po konkursie wszyscy uczestnicy wzięli udział w prezentacji multimedialnej pt.: "Jak powstaje papier i książka? W fabryce papieru."


10 maja br. 10 uczniów naszej szkoły z klas IV - VI przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Centum Edukacji Szkolnej (CES).


W dniu 30 maja pięcioro uczniów reprezentowało naszą szkołę w gminnym konkursie opowiadania legend gwarą "W krainie czorsztyńskich legend". Do domu wróciliśmy a dwoma I miejscami, które zdobyli Robert Kowalczyk z kl. IV oraz Donata Kowalczyk z kl. V. Miejsce drugie zajął Jakub Janczy z kl. VI.


16 maja w naszej szkole odbył się konkurs piosenki "Dusza śpiewa". Uczniowie chętnie biorą w nim udział śpiewając piosenki znanych polskich artystów.


W międzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny" wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły z klas IV - VI. Odniesionymi sukcesami mogą pochwalić się dwaj uczniowie - Artur Dębski z kl. V oraz Krzysztof Janczy z kl. VI, którzy w tym konkursie zdobyli wyróżnienia.


Dnia 24 kwietnia ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kluszkowcach. Naszą szkołę reprezentowały: Sara Pasoń z kl. VI, Kinga Bańkosz, Izabela Niemiec i Donata Kowalczyk z kl. V, Kinga Pierwoła, Magdalena Dębska oraz Katarzyna Janczy z kl. III.


23 kwietnia Donata Kowalczyk i Zuzanna Skowrońska wzięły udział w powiatowych eliminacjach XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2012", które odbywały się w Nowym Targu.


20 marca br. odbył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego "Zuch" zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej z siedzibą w Warszawie. Uczestnikami konkursu z naszej szkoły byli najmłodsi uczniowie (kl. I i II).


Konkurs pieśni patriotycznej to żywa lekcja historii. Z tekstów tych pieśni dowiadujemy się bowiem o ważnych wydarzeniach naszego kraju.


W styczniu br. odbyła się w naszej szkole ogólnopolska olimpiada matematyczna organizowana przez firmę edukacyjną "Olimpus". W zawodach matematycznych wzięło udział 19 uczniów z klas IV - VI.


1 [2] [3]
Odwiedzin :