2017-10-19     Michaliny, Michała, Piotra    
Strona główna -> Osiągnięcia uczniowskie


 

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE, ARTYSTYCZNE I SPORTOWE
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

lp. Nazwa konkursu Osiągnięcie 
1.  II Dekanalny Konkurs Poezji Maryjnej w Krempachach

III - miejsce Konrad Bańkosz (kl.I-III)

III miejsce Magdalena Groń (kl. IV-VI)

 3.  Turniej Tenisa Stołowego

 II- miejsce Martyna Olejarz kl IV

III - miejsce Izabela Górecka

III - miejsce drużynowo

4.

Konkurs plastyczny "Tradycje Bożonarodzeniowe w Karpatach"

 wyróznienie - Marcelina Kowalczyk kl.VI
 5  Turniej mini piłki siatkowej

 I - miejsce dziewczyny

II- miejsce chłopcy

 6.

 Turniej mini piłki koszykowej

 II miejsce dziewczyny i chłopcy
7. Szkolny etap rejonowego konkursu "Poznajemy nasze lasy i ojczystą ziemię

I - miejsce Andżelika Gubała kl. VI

II miejsce Sylwester Nędza kl. V

III - miejsce Stanisław Janczy kl. V

8. Gminny konkurs " Żyj zdrowo" II - miejsce Magdalena Groń kl. VI
9. 

 Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki "Pionier"

wyróżnienie Norbert Kita kl VI
10 Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w snowboardzie
i narciarstwie alpejskim

II -miejsce Natalia Przybysz kl. VI

III - miejsce Aleksandra Pierwoła kl. VI

11 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje gminne I - miejsce Izabela Górecka kl. IV
12 Małopolski Konkurs Matematyczny Norbert Kita kl. VI
13 Konkurs Literacki "A w tym kraju kącik mały"

Wyróżnienie - Dominika Regiec kl. V  i Alan Janczy kl. VI

14 Międzynarodowy Konkurs ,, Kangur Matematyczny''
Wyróżnienie - Aleksandra Ciężobka kl IV, Jakub Janczy kl V, Norbert Janczy kl VI
 15
 Gminny turniej w piłce nożnej dziewczyn i chłopców "Orlik"
 III - miejsce dziewczyny
IV - miejsce chłopcy
16 Ośrodek Szczawnica - turniej siatkówki dziewczyny V - miejsce dziewczynu
17 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pozarom"

Eliminacje gminne

I miejsce Izabela Górecka kl IV

II miejsce Magdalena Groń kl .VI

Eliminacje powiatowe

VI miejsce Izabela Górecka kl IV
18 Gminny Konkurs Recytatorski” Nad wodą…”

Janczy Katarzyna klasa III- nagroda Wójta Gminy Czorsztyn

Mateusz Kobylarczyk III miejsce

19

Konkurs Wiedzy o Pieninach – część przyrodnicza część historyczna klasy III

Judyta Sproch – III miejsce w kat. kl. I-III

Alan Janczy – III miejsce w kat. kl. IV – VI (cz.  przyrodnicza)

Bartosz Kowalczyk III miejsce kat.kl. IV – VI ( cz. Historyczna)
20 Gminy Konkurs Ortograficzny

Julia Kurnyta klasa IV ( IV miejsce)

Artur Markowicz kl VI

Anna Dębska klasa VI

Dominika Regiec klasa V

Milena Sproch klasa III

Katarzyna Janczy klasa III

Amelia Niemiec klasa III
21

Konkurs poetycki “ Las pod mikroskopem” Nadleśnictwo Krościenko

Joanna Bańkosz kl V – wyróżnienie

22 Czwórbój lekkoatletyczny

Drużynowo -III- miejsce chłopcy

Drużynow III miejsce dziewczyny

I – miejsce Magdalena Groń kl. VI
23 Zawody w piłce nożnej chłopców i dziewczyn. Chłopcy i dziewczyny – IV miejsce
24 Gminny Konkurs Matematyczny klas III III miejsce Milena Sproch klasa III

 

 

 


 

 

Odwiedzin :