2018-07-16     Eustachego, Mariki, Mirelli    
Strona główna -> Osiągnięcia uczniowskie


 

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE, ARTYSTYCZNE I SPORTOWE
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

lp. Nazwa konkursu Osiągnięcie 
1.  Turniej tenisa stołowego

II miejsce- Jakub Kowalczyk (kl. VI)

III miejsce - Magda Kowalczyk (kl. IV)

III miejsce - drużynowo

 2.  Miniturniej piłki halowej  III miejsce - dziewczyny (IV-VI)
3. Turniej mini piłki koszykowej

II miejsce - chłopcy

II miejsce - dziewczyny

4. Turniej mini piłki siatkowej

II miejsce - dziewczyny

II miejsce - chłopcy

5

Małopolski Konkurs Matematyczny 

kwalifikacja do etapu rejonowego

Artur Markowicz - kl  VII, Norbert Kita – kl VII,

Magdalena Groń – kl VII, Alan Janczy – kl VII

6

Konkurs rejonowy ,,Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę''

kwalifikacja do etapu rejonowego

Stanisław Janczy – kl VI – I miejsce,  Bartosz Kowalczyk – kl VII – II miejsce,  Wojciech Janczy – kl VI – III miejsce

7 „Kto tu rządzi”-praca sołtysa-konkurs plastyczny

III miejsce - Aleksandra Gabryś kl. III

8 Konkurs Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

 

etap rejonowy 3 uczniów: Bartosz Kowalczyk, Alan Janczy, Artur Markowicz

 

 

etap wojewódzki: Bartosz Kowalczyk

 

9 Konkursu literackiego” A w tym kraju…”

I miejsce Milena Sproch kl. IV

III miejsce Mateusz Kobylarczyk kl. VII

wyróżnienie Kinga Kowalczyk kl. V

10 Trzeci Memoriał im. Fryderyka Salamona w narciarstwie alpejskim chłopców i dziewczyn.

II miejsce - Aleksandra Pierwoła, Patryk Bolsęga

III miejsce - Martyna Kobylarczyk, Izabela Górecka, Dawid Dębski

11

Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". - eliminacje powiatowe

II miejsce - Izabela Górecka
 12 Ogólnopolski Konkurs ,,Orzeł matematyczny’’ Wyróżnienie - Artur Markowicz kl.VII 
 13 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Galileo’’

 

Wyróżnienie - Milena Sproch, Artur Markowicz

 

14 Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny’’ Wyróżnienie - Górecka Izabela, Daniel Dębski,
 
Jabub Kowalczyk, Norbert Kita, Artur Markowicz
 
15 XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Echa Poetica"- eliminacje powiatowe Mateusz Kobylarczyk - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.
16 Konkurs Wiedzy o Pieninach
Część przyrodnicza- II miejsce – Judyta Sproch, III miejsce – Alan Janczy
Część multimedialna – wyróżnienie Mateusz Kobylarczyk
17

 II Gminny Konkurs Czytelniczy „Read On” z Języka Angielskiego

III miejsce Artur Markowicz kl. VII

18

 Gminny Konkurs Ortograficzny

III miejsce - Alan Janczy kl. VII

IIImiejsce - Gabriela Kurnyta kl. III

19 I Przegląd Folkloru Pienin, Gorców, Podhala
Gawędziarz
I miejsce - Katarzyna Janczy kl. IV
I miejsce - Mateusz Kobylarczyk kl.VII
III miejsce - Martyna Kobylarczyk kl. III
Wyróżnienie
Kinga kowalczyk kl. V
Roksana Markowicz kl. I
Rafał Dębski kl. II
Piotr Pierwoła kl. V
Śpiewak solista
II miejsce -  Piotr Pierwoła kl. V

 

 

 


 

 

Odwiedzin :