2017-10-19     Michaliny, Michała, Piotra    
Strona główna -> Wydarzenia

REGIONALNY PROGRAM STYPENDIALNY 2017/2018


W poniedziałek, 25 września o godzinie 7:15 wyjechaliśmy na pięciodniową wycieczkę na Pomorze. 


W dniu 4 września o godzinie 8.00 uroczystą mszą świętą w kościele rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, po której oficjalną część w szkole rozpoczęto od odśpiewania hymnu narodowego. 


                
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 8.00.


,, Gdy na wakacjach wypoczywasz. Dużo niezwykłych przygód przeżywasz. Nie zapomnij jednak o rzeczy ważnej. By bezpieczeństwo zachować w sytuacji każdej... ." (A. Bober)


19 czerwca odbyło się w szkole spotkanie adaptacyjne dla kandydatów do oddziału przedszkolnego w obecności ich rodziców, którego celem było zapoznanie dzieci z nauczycielem, rówieśnikami, salą oraz uświadomienie im, że pobyt w szkole jest ciekawą formą działania. 


Kontakt z książką odgrywa bardzo ważną rolę w wychowaniu i rozwoju człowieka począwszy od najmłodszych lat. W ramach akcji „ Cała Polska czyta dzieciom" na początku czerwca klasa  I i przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Sromowcach Wyżnych. 


Uczniowie klasy czwartej przygotowywali się do tego egzaminu na zajęciach techniki, uczyli się przepisów o ruchu drogowym, poznawali znaki drogowe, analizowali pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach. 


6  czerwca -na  zaproszenie  przedszkolaków, uczniowie  kl.2 odwiedzili swoich  młodszych  kolegów . 


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :