2021-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana    
Strona główna -> Wydarzenia -> 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 8.00. 


,, Gdy na wakacjach wypoczywasz. Dużo niezwykłych przygód przeżywasz. Nie zapomnij jednak o rzeczy ważnej. By bezpieczeństwo zachować w sytuacji każdej... ." (A. Bober) 


Kontakt z książką odgrywa bardzo ważną rolę w wychowaniu i rozwoju człowieka począwszy od najmłodszych lat. W ramach akcji „ Cała Polska czyta dzieciom" na początku czerwca klasa  I i przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Sromowcach Wyżnych.  


Uczniowie klasy czwartej przygotowywali się do tego egzaminu na zajęciach techniki, uczyli się przepisów o ruchu drogowym, poznawali znaki drogowe, analizowali pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach.  


Dzień pierwszego czerwca, święto wszystkich dzieci w naszej szkole przeminął wesoło, miło i z nutką rywalizacji.  


W słoneczną majową niedzielę, kilka dni przed Dniem Dziecka, odbył się kolejny już Festyn szkolny "Z rodziną i szkołą bawmy się wesoło".  


26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość dla Rodziców, którą przygotowali uczniowie klas I - III oraz przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawczyń.  


12 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z cyklu ,, Nasi sąsiedzi w Unii Europejskiej".  


5 maja 2017r cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystej akademii z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


W dniu 28 kwietnia 2017 r uczniowie klasy VI pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Beaty Marek przygotowali szkolną imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi


1 [2] [3] [4]
Odwiedzin :