2020-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji    
Strona główna -> Konkursy -> 2017/2018


Konkursy ortograficzny i czytelniczy dla klas 0-III odbyły się 18 czerwca i były przygotowane  przez panie: Helenę Janczy i Bożenę Pierwoła.
9 maja czterech uczniów klasy siódmej :Magdalena Groń, Norbert Kita, Artur Markowicz i Dawid Wotus reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Konkursie Czytelniczym z Języka Angielskiego Read On.


W środę 11 kwietnia bieżącego roku 29 uczniów naszej szkoły brało udział w międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge. 


11 czerwca bieżącego roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Konkursu Piosenki Angielskiej.


1 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu odbył się etap rejonowy XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. 


6 marca w Nowym Targu na sali obrad Urzędu Miasta odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież Zapobiega Pożarom".  


W dniu 8 marca 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM", które miały na celu wyłonienie reprezentantów do eliminacji gminnych w/w turnieju.   


Szkolny konkurs kolęd odbyła się zgodnie z chronogramem planu kalendarza imprez szkolnych - 28.01.2018 r. w kościele parafialnym w Sromowcach Wyżnych. 


20 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego pt. „Stop przemocy w  rodzinie" zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Maniowach. 


Październik to miesiąc oszczędzania. SKO ogłosiło konkurs na plakat promujący oszczędzanie.


1 [2]
Odwiedzin :