2014-12-20     Bogumiły, Dominika, Zefiryna    

Wiadomości

2014-12-19 | SZKOLNA WIGILIA

"Wśród nocnej ciszy posłuchaj głosu łamanego opłatka. To w nim Boże Dziecię zsyła radość, życzliwość i wzajemne zrozumienie na Święta i Nowy Rok..."

więcej zdjęć...
2014-12-14 | JESIEŃ W POEZJI

Uczniowie klas 0-III recytowali piękne wiersze o jesieni znanych polskich autorów.

więcej zdjęć...
2014-12-11 | SMACZNE KANAPKI

W trosce o zdrowe odrzywianie,dzieci z oddziału przedszkolnego, przygotowały pyszne witaminowe kanapki.

W dniu 25 listopada obchodzony jest na świecie Dzień Pluszowego Misia.

5 grudnia bieżącego roku szkolnego klasa szósta wybrała sie ze swoimi opiekunami na basen do Bukowiny Tatrzańskiej. Na miejscu szóstoklasiści skorzystali z licznych atrakcji basenu. Nie zabrakło również dobrego humoru i szerokiego uśmiechu na twarzach.

W roku szkolnym 2014/2015 klasa szósta kontynuuje swój udział w programie pt. "Mam kota na punkcie mleka", którego celem jest zachęcenie dzieci do picia mleka i spożywania produktów mlecznych.

Okres przed Bożym Narodzeniem to czas wzmożonych zakupów i domowych porządków. Czas ten może być również wykorzystany kreatywnie - i tak go wykorzystali niektórzy uczniowie z naszej szkoły.

Biblioteka szkolna w tym roku nawiązała współpracę z Biblioteką Uniwersytecką we Wrocławiu. Otrzymaliśmy 62 nowe książki dla młodszych dzieci.

13 listopada w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu dwie uczennice klasy IV: Anna Dębska i Marta Kowalczyk odebrały nagrody za piękne prace plastyczne.

Wyrónieni uczniowie w II Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej wyjechali do Chochołowa po uroczyste odebranie nagród.

6 listopada uczniowie naszej szkoły wyjechali do Odrowąża  na II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej.

2014-11-21 | JESIEŃ I WITAMINKI

W piątek 14 listopada dzieci z klas O - III wzięły udział w spotkaniu przygotowanym przez panią Helenę Janczy, którego celem było promowanie zdrowego odżywiania, aktywności ruchowej, właściwego ubierania się w okresie jesieni i zbliżającej się zimy.

Aktualności

Odwiedzin :