2016-05-01     Józefa, Lubomira, Ramony    

Wiadomości


W dniu 25 kwietnia 2016 r uczniowie klasy V pod kierunkiem swojej wychowawczyni Pani Beaty Marek przygotowali szkolną imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.Poniżej lista kandydatów  przyjętych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2016/17


 Jury konkursu wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych, wśród nagrodzonych  znalazły się prace uczniów z naszej szkoły.

Śmieci można wykorzystać do stworzenia niebanalnych „nowych-starych" przedmiotów. 

Poniżej znajduje się lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

Tradycyjnie, przed Wielkanocą został rozstrzygnięty konkurs "Pisanka inna niż wszystkie". Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż każde z wykonanych jajeczek było oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Sekretariat w dniach od 24.03. - 29. 03. 2016r. nieczynny z powodu urlopu pracownika. Za utrudnienia przepraszamy. 

2016-03-23 | DZIEŃ KOBIET

8 marca 2016 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Członkowie SKO oraz Samorządu Uczniowskiego przygotowali montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem pani Heleny Janczy, poświęcony kobietom. 

22 marca uczniowie należący do zespołu regionalnego oraz koła misyjnego mieli możliwość obejrzenia stuki teatralnej pt: "Pasja" wg ks. dr. Fanciszka Harazina. 

2016-03-22 | KONKURS GWARY

21  marca 2016 roku odbył się w naszej szkole konkurs gwary regionalnej. 

Jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w projekcie realizowanym przez UNICEF. "MALI uczniowie idą do szkoły" to nazwa tegorocznej akcji.

W dniu 16.03.2016r. w Szkole Podstawowej w Kluszkowcach przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Informacja prasowa ZEW Nedzica - Poranek i popołudnie z Naukowcami w Niedzicy"- Edycja 2016 

2016-03-04 | POWRÓT DO KORZENI

Po raz kolejny, 4 marca 2016 r odbyło się w naszej szkole spotkanie z cyklu „Powrót do korzeni". Od trzynastu lat, co roku zapraszamy mieszkańców naszej miejscowości, którzy dzielą się z nami wiedzą i doświadczeniem na temat tradycji, zwyczajów, historii. 


2 marca w eliminacjach szkolnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". brało udział 15 uczniów z klas IV-VI.  

Aktualności

Odwiedzin :