2016-02-07     Ryszarda, Teodora, Wilhelminy    

Wiadomości

Nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Gminę Czorsztyn na rok szkolny 2016/2017

12.01.2016r. w „Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina odbyło się coroczne Spotkanie Noworoczne Starosty Nowotarskiego. 

2016-01-10 | KUCHNIA MOLEKULARNA

Kuchnia molekularna, czyli nauka i gastronomia jako nierozłączne światy. 


W cenie 5 zł można będzie zakupić karnety uprawniające do zjazdów na dowolnym wyciągu Polany Sosny przez cały okres ferii zimowych!

Sekretariat w dniach od 18.01. - 29. 01. 2016r. nieczynny z powodu urlopu pracownika.  Prosimy o załatwienie spraw przed lub po urlopie pracownika. Za utrudnienia przepraszamy, 

Nasza szkoła uczestniczyła w konkursie plastycznym organizowanym przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Nowym Targu pt.:"Czysta woda - zdrowe życie". 

2016-01-04 | WIGILIJNY STROIK

Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt. WIGILIJNY  STROIK ,,  organizowany przez p. B. JANKOWSKĄ - DYDĘ . 

W święto Świętego Szczepana po mszy o godz. 10:30 grupa utalentowanych uczniów należących do zespołu „Sromowianie" przedstawiła „Pienińskie kolędowanie" według scenariusza pani Jadwigi Kobylarczyk i  pana Artura Majerczaka. 

22 grudnia, jak co roku, cała społeczność szkolna spędziła bardzo uroczyście - przy śpiewach kolęd i wspólnej wigili...

Podczas warsztatów prowadzonych przez panią Jadwigę Kobylarczyk w ramach programu Bezpieczna +, uczestnicy zaprojektowali przepiękne strony internetowe dla Koła Gospodyń Wiejskich, UKS - "Spływ" oraz Harcerek działających w Sromowcach Wyżnych. Powstała również ksiązka z  haftami i mapę.

W grudniu został przeprowadzony międzyszkolny konkurs plastyczny pt.: „Najpiękniejsze miejsca w Pieninach" dla szkół z terenu Gminy Czorsztyn.

Świąteczny kiermasz wpisał się już na stałe w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. 


2015-12-16 | BEZPIECZNA+

W szkole realizowany jest Rządowy program wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna+"

Na początku grudnia nasze przedszkolaki uroczyście obchodziły Światowy Dzień pluszowego Misia.

2015-12-14 | JAK DBAĆ O ZDROWIE

Okres jesieni i zimy sprzyja przeziębieniom i zachorowaniom na grypę.  


Aktualności

Odwiedzin :