2015-10-10     Franciszka, Loretty, Poli    

Wiadomości

W dniu 24.09.2015 odbyły się Mistrzostwa Ośrodka Szczawnica w tenisie stołowym.

2015-10-06 | PYSZNE WITAMINKI

1.10. dzieci z oddziału przedszkolnego na zajęciach opowiadały o odpowiednim odżywianiu, które jest tak ważne dla ich rozwoju.

Dziesięcioro uczniów z klasy piątej 4 października rozpoczęło rok akademicki biorąc udział w Akademii Młodego Energetyka.

2015-10-05 | POLA NADZIEI

27 września już po raz piąty wzięliśmy udział w akcji Pola Nadziei.

23 września  naszych przedszkolaków odwiedziły dzieci z obu grup przedszkolnych w Sromowcach Niżnych.

Inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się od uroczystej mszy świętej, po której ucznowie, grono pedagogiczne i przybyłych rodziców powitała już w szkole pani dyrektor Joanna Workowska.

26 czerwca uroczystą mszą świętą oraz programem artystycznym pożegnaliśmy rok szkolny 2014/2015.

Marta Kowalczyk z klasy IV została wyróżniona w wojewódzkim konkursie plastycznym "Matka w oczach dziecka"

Dobiegł końca projekt pt."Moja przygoda z angielskim" realizowany z inicjatywy nauczycielki Małgorzaty Kubatek w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Na pożegnanie oraz w nagrodę za całoroczny trud pracy klasa szósta wybrała się ze swoją wychowawczynią w ostatnim tygodniu nauki na dwudniową wycieczkę.

2015-06-25 | BEZPIECZNE WAKACJE

23 czerwca pod czujnym okiem wychowawczyni pani Bożeny Pierwoła klas pierwsza przedstawiła program artystyczny pt. "Bezpieczne wakacje" wzbogacony prezentacją multimedialną.

2015-06-25 | FESTYN RODZINNY

6 czerwca na boisku sportowym nad Dunajcem Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała festyn rodzionny pod hasłem "Z rodziną i szkołą bawmy się wesoło".

W piątek 19 czerwca 2015 r. odbył się konkurs piosenki angielskiej.

Poniżej link do strony internetowej "Gościa Niedzielnego"

Na kolejną wycieczkę finansowaną z pieniążków projektu "Moja przygoda z angielskim" oddział przedszkolny wybrał się do krakowskiego zoo.

Aktualności

Odwiedzin :