2014-11-27     Franciszka, Kseni, Maksymiliana    

Wiadomości

E - kartki świąteczne należy przesłać w wersji elektronicznej do organizatora konkursu Jadwigi Kobylarczyk na adres e‑mailowy: kob_jadzia@o2.pl do10 grudnia 2014 r.

 


Biblioteka szkolna w tym roku nawiązała współpracę z Biblioteką Uniwersytecką we Wrocławiu. Otrzymaliśmy 62 nowe książki dla młodszych dzieci.

13 listopada w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu dwie uczennice klasy IV: Anna Dębska i Marta Kowalczyk odebrały nagrody za piękne prace plastyczne.

Wyrónieni uczniowie w II Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej wyjechali do Chochołowa po uroczyste odebranie nagród.

6 listopada uczniowie naszej szkoły wyjechali do Odrowąża  na II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej.

2014-11-21 | JESIEŃ I WITAMINKI

W piątek 14 listopada dzieci z klas O - III wzięły udział w spotkaniu przygotowanym przez panią Helenę Janczy, którego celem było promowanie zdrowego odżywiania, aktywności ruchowej, właściwego ubierania się w okresie jesieni i zbliżającej się zimy.

W miesiącu październiku we wszystkich klasach naszej szkoły został przeprowadzony konkurs plastyczny. Celem konkursu było wykonanie Różańca Świętego dowolną technika plastyczną.

,, Wśród pienińskich gór - stał Cisowy Dwór"

7 października uczniowie z klasy I i III uczestniczyli w wycieczce do Nowego Targu, gdzie w Miejskim Ośrodku Kultury obejrzeli sztukę pt. ,,Zaczarowany ołówek".

"Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszyvch rękach..."  

,,My jesteśmy przedszkolaki wspaniałe. Dzisiaj święto swoje mamy i wesoło  przysięgamy".

2014-10-17 | ŚLUBOWANI KLASY I

,, Warto podjąć wysiłek, żeby być lepszym" - Jan Paweł II.

,,Nie tylko z książek płynie dobra nauka, z serca nauczać to jest wielka sztuka".

2014-10-17 | GÓRALSKO "WATRA"

Nie lyj dyscu, nie lyj, bo cie tu nie trzeba Nie lyj dyscu, nie lyj, bo cie tu nie trzeba Łobyjdź lasy góry, łobyjdź lasy góry, łobyjdź lasy góry,  Zawróć się do nieba.

Dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole w dniu 1października odbyły wycieczkę do "Małpiego Gaju" w Nowym Targu.

Aktualności

Odwiedzin :