2020-04-08     Amadeusza, Cezaryny, Juliany    

Wiadomości

Poucz się online. Warto ten czas dobrze wykorzystać. Jak? Możliwości jest wiele.  Poniżej znajdziecie linki, które pomogą Wam w sposób ciekawy utrwalić wiedzę.

2020-03-14 | DRODZY UCZNIOWIE

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. W tym trudnym czasie będziemy Was wspierali w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu.

W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa zwracamy szczególną uwagę na konieczność zachowania higieny i częste mycie rąk zgodnie z zaleceniami GIS. Informacje na temat koro...

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom" rozgrywany jest od wielu lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. 

2020-02-23 | ZABAWA KARNAWAŁOWA

W lutym Samorząd Uczniowski  zorganizował zabawę karnawałową.

W związku z obowiązkiem ponownego poinformowania do dnia 28. 02.2020 r. rodziców o warunkach przebiegu egzaminu ósmoklasisty, zachęcamy Państwa do skorzystania z materiałów zamieszczanych na stronie O...
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sromowcach Wyżnych ogłasza zapisy na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej. Początek rekrutacji 03.02.2020 r. Dokumenty do pobrania zna...

Czas upragnionych ferii zimowych zbliża się wielkimi krokami. Jest to okres zasłużonego wypoczynku dla uczniów, połączonego z zimowymi zabawami.  

,, Nasze serca są dla Was".

Izabela Górecka z klasy siódmej Szkoły Podstawowej im. Dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnychzostała laureatką I miejsca w finale XVIII Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS", który odbył się 4 grudnia 2019 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Nowym Targu. 

9 stycznie w naszej szkole odbyła się pełna wrażeń żywa lekcja przyrody. 

,, Tajemnica nocy wigilijnej trwa w naszych sercach po dziś dzień .”


11 grudnia odbyło się w naszej szkole, kolejne już spotkanie z cyklu „Powrót do korzeni". Tematem tegorocznego spotkania był len.

W dniu 27 listopada 2019 roku odbyło się spotkanie z Policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, panem Rafałem Skrobotem.

15 listopada br. uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem, który ,,zabrał nas'' w ciekawą podróż po europejskiej wyspie - Islandii.

Aktualności

Odwiedzin :