2015-05-22     Emila, Heleny, Romy    

Wiadomości

W kwietniu tego roku przeprowadzono w klasach IV-VI klasowe konkursy ortograficzne, w których wyłoniono po 3 osoby do konkursu szkolnego.

W październiku uczniowie brali udział w XIV Gminnym Konkursie Literackim - "A w tym kraju..."

Rano 27.04.2015r. o godzinie 9:01 szczęśliwie dojechaliśmy na Dworzec Główny w Gdańsku.

W dniu 23.04. (czwartek) uczniowie z klas IV-VI pod kierunkiem pani Alicji Fryc - Klag przygotowali akademię z okazji Swiatowego Dnia Ziemi.

20 kwietnia w Krakowie na obiektach Hutnika odbył się mecz piłkarski w ramach XV Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.

W kolejnej edycji konkursu recytatorskiego "Nad wodą wielkąi czystą" nasi uczniowie zaprezentowali teksty literackie i w gwarze.

Wiosna to czas kiedy przyroda budzi się do życia, rozkwitają kwiaty, ptaki przylatują z ciepłych krajów. Świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

31 marca podsumowano szkolny konkurs na napiękniejszą pisankę. Jury oceniało samodzielność wykonania, wkład pracy oraz pomysłowość i estetytkę jajek wielkanocnych.

31 marca 2015 roku uczniowie kl II i III wyruszyli na wycieczkę do Zakopanego. Odwiedzili Teatr Witkiewicza uczestnicząc w ciekawych warsztatach teatralnych.

W dniu 12 marca w Maniowach odbyły sie finał  Gminnego Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

20 marca 2015 roku uczniowie klas IV - VI wybrali się ze swoimi wychowawcami w podróż do Krakowa, by zacząć swoją przygodę z historią...

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w szkolnym konkuesie czytelniczym pod hasłem "W każdej szkole są książkowe mole".

9 sycznia 2015 roku biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy w klasie II ze znajomości lektury "Doktor Dolittle i jegozwierzeta".

2015-03-11 | DZIEŃ KOBIET
Święto Dzień Kobiet - uczczono w szkole uroczystym apelem. Były wiersze, piosenki niezabrakło również  kwiatów. więcej zdjęć...
2015-03-10 | KONKURS ŚWIETLIK

23 uczniów z klas 4- 6 bierze udział w VII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Swoją przygodę z konkursem rozpoczęli wykonywaniem różnych doświadczeń.

Aktualności

Odwiedzin :