2020-02-20     Anety, Lehca, Leona    

Wiadomości

W związku z obowiązkiem ponownego poinformowania do dnia 28. 02.2020 r. rodziców o warunkach przebiegu egzaminu ósmoklasisty, zachęcamy Państwa do skorzystania z materiałów zamieszczanych na stronie O...
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sromowcach Wyżnych ogłasza zapisy na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej. Początek rekrutacji 03.02.2020 r. Dokumenty do pobrania zna...

Czas upragnionych ferii zimowych zbliża się wielkimi krokami. Jest to okres zasłużonego wypoczynku dla uczniów, połączonego z zimowymi zabawami.  

,, Nasze serca są dla Was".

Izabela Górecka z klasy siódmej Szkoły Podstawowej im. Dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnychzostała laureatką I miejsca w finale XVIII Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS", który odbył się 4 grudnia 2019 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Nowym Targu. 

9 stycznie w naszej szkole odbyła się pełna wrażeń żywa lekcja przyrody. 

,, Tajemnica nocy wigilijnej trwa w naszych sercach po dziś dzień .”


11 grudnia odbyło się w naszej szkole, kolejne już spotkanie z cyklu „Powrót do korzeni". Tematem tegorocznego spotkania był len.

W dniu 27 listopada 2019 roku odbyło się spotkanie z Policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, panem Rafałem Skrobotem.

15 listopada br. uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem, który ,,zabrał nas'' w ciekawą podróż po europejskiej wyspie - Islandii.

13 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

2019-11-08 | SZKOŁA DO HYMNU

Nasza szkoła 8 listopada włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu" i odśpiewała 4 zwrotki hymnu narodowego o symbolicznej godz. 11: 11.

W dniu 30.10.19 r. odbyło się ślubowanie uczniów klasy 1.

Dzieci uczęszczające do naszego oddziału przedszkolnego mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość, jaką jest Pasowanie na Przedszkolaka. 


Aktualności

Odwiedzin :