2015-11-26     Leona, Leonarda, Lesławy    

Wiadomości

9 listopada w Szkole Podstawowej w Odrowążu uczniowie naszej szkoły wzięły udział w III Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. W kategorii klas młodszych duet: Julia Dębska i Konrad Bańkosz zdobyli drugie miejsce. 

2015-11-24 | KSIĄŻKOWE MOLE

Jak co roku biblioteka szkolna organizuje konkurs czytelniczy „W każdej szkole są książkowe mole". 

W listopadzie Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu organizowało konkurs plastyczny „Niepodległość". Uczennica naszej szkoły Dominika Regiec z klasy V zdobyła w tym konkursie nagrodę.


Kulturze górali pienińskich 21 listopada 2015 r. w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół" w Nowym Sączu poświęcony został wieczór z cyklu: TRADYCJA PRZEZ POKOLENIA. 

Nasi młodzi studenci klasy piątej należący do  Akademii Młodego Energetyka na sobotnich warsztatach prowadzonych przez panią mgr Małgorzatę Szram dowiedzieli się na czym polega technika fotograficzna Cyjanotypia.

W związku z przebudową stron internetowych przez Gminę Czorsztyn, strona chwilowo może nie zawierać aktualnych informacji. Za utrudnienia przepraszamy.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu...

W dniu 29.10. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. 

29.10.2015 roku w naszej szkole odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka". 

Dróżyna piłkarska dziewcząt z naszej szkoły to rewelacja eliminacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej kończących się finałem wojewódzkim, który w tymroku odbędzie się w powiecie chrzanowskim.

Końcem września oraz początkiem października odbyły się w Nowym Targu na terenie lotniska indywidualne biegi przełąjowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Szkolny Konkurs Plastyczny,   którego tematem była: „ RÓŻNORODNOŚĆ FORM PLASTYCZNYCH RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO" został zorganizowany przez księdza Mieczysława Szlagę przy współpracy z panią katechetką Katarzyną Jabłońską - Rola w ramach realizowanego kalendarza konkursów szkolnych na rok szkolny 2015/16 i  był skierowany do dzieci oddziału przedszkolnego  oraz uczniów kl.IV-VI.

W dniu 27.10.2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz pierwszaki odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Sromowcach Wyżnych.

27.10.2015 r. uczniowie kl. III pojechali do Zakopanego.

14.10.2015r. obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy  IV pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Małgorzaty Kubatek.


Aktualności

Odwiedzin :