2016-12-07     Agaty, Dalii, Sobiesława    

Wiadomości

6 grudnia uczniowie klasy piątej wraz z wychowawczynią  p. Jadwigą Kobylarczyk i p. Markiem Kowalczyk w ramach mikołajek wybrali się na pływalnię do Nowego Targu.

Tradycją w Gminie Czorsztyn jest ubieranie choinki przez szkoły.

więcej zdjęć ...

W piątek 25 listopada klasa III odwiedziła zerówkę, gdzie przedstawiła inscenizacje pt. ,,Cztery żywioły". 

 więcej zdjęć...
więcej zdjęć...

Dnia  25 listopada -odbyła  się  wycieczka  do MOK uczniów kl.2 na spektakl ,,JAŚ  I  MAŁGOSIA", zorganizowana  przez  B. Jankowską-Dyda. 

23.11. 2016 roku gościliśmy w naszej zerówce panią pielęgniarkę Sylwię. 

W dniu 21.11.2016 klasy IV- VI wybrały się na wycieczkę do Sromowiec Niżnych- integracja międzyszkolna w trakcie obchodów 700-lecia Sromowiec jest jak najbardziej wskazana.

Uczeń klasy VI Norbert Kita po udziale w etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Matematycznego został zakwalifikowany do etapu rejonowego, który odbędzie się 12 grudnia 2016 r. Norbertowi życzymy powodzenia. (B.M)

"Polsko, Ty zawsze miałaś wiernych synów"            

 /Edward Łojan/

10 XI 2016 r.  to w naszej szkole dzień ślubowania uczniów klasy I.

11.2016 roku dzieci ze szkolnej zerówki wzięły udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. 

Dnia 9 listopada 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu.

28 października klasa III była na wycieczce w Zakopanem, gdzie na Pęksowym Brzyzku- cmentarzu złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie patronki szkoły dh Olgi Małkowskiej i jej męża Andrzeja.  

Aktualności

Odwiedzin :