2017-03-24     Gabrieli, Marka, Seweryna    

Wiadomości

 więcej zdjęć...

W dniu 16 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom"  w dwóch grupach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjum. 

W dniu  17 marca w kl.II . odbyły się zajęcia ,,otwarte dla rodziców,, pod hasłem-żyj zdrowo witaminowo.

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen...

Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki..."Rok 2017 to rok niezwykły dla mieszkańców Sromowiec, nasza wieś świętuje bowiem swoje 700- lecie. 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych  informuje, że od dnia 13 marca 2017 r. w godzinach pracy sekretariatu szkoły można pobierać wnioski o przyjęcie dziecka ...

Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w snowboardzie i narciarstwie alpejskim rozegrane zostały 2 marca na stoku narciarskim Czorsztyn Ski w Kluszkowcach.

Od marca 2017 r.w klasie II rozpoczął się cykl zajęć cotygodnowych p.t ,, CZYTAM I -WIEM WIĘCEJ,, w których uczestniczą rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

W dniu 3 marca uczniowie  kl. 2.wybrali  się na wycieczkę  do pobliskiej  apteki .

W piątek 3 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne dla klas IV-VI, na którym został poruszony problem palenia papierosów.

3 marca 2017 r. odbył się w naszej szkole dzień „Wszystkich Kolorów Świata". 

Praca biblioteki w I półroczu przebiegała zgodnie z jej zadaniami, które polegały na gromadzeniu zbiorów, udostępnianiu ich uczniom, nauczycielom, propagowaniu i rozwijaniu czytelnictwa.

W dniu 28. 02. 2017 r. zostały przeprowadzone eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom".

Nasza szkoła jak co roku uczestniczyła w akcji WOŚP.

Aktualności

Odwiedzin :