2017-02-23     Damiana, Romana, Romany    

Wiadomości

W listopadzie w naszej szkole został ogłoszony konkurs na skarbonkę.

Szkolny konkurs kolęd odbyła się zgodnie z chronogramem planu kalendarza imprez szkolnych - 29.01.2017r. w kościele parafialnym w Sromowcach Wyżnych. 

Organizator: Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. dh Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych. Osobą odpowiedzialną za przebieg konkursu jest mgr Jadwiga Kobylarczyk. ...

W ostatnim dniu nauki przed feriami zimowymi, odbył się apel poświęcony bezpiecznemu wypoczynkowi w czasie przerwy zimowej. 

2017-01-29 | ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawał, to czas zabaw i radości dlatego na zakończenie I półrocza, w czwartek 26 stycznia nasza latorośl szkolna wzięła udział w zabawie choinkowej.

26 stycznia naszą szkołę odwiedził przedstawiciel grupy podróżniczej ,,Trzask".

W dniu 23 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość  z  okazji dnia Babci i Dziadka.

Sekretariat nieczynny w dniach od 30.01.2017r. - 3. 02.2017r. z powodu urlopu pracownika. Za utrudnienia przepraszamy. ...
20 stycznia w szkole gościliśmy dzieci  wraz ze swoimi paniami z przedszkola ,,Bajkowy Świat”. Przedszkolaki przyszły do nas na zaproszenie uczniów klasy III i zespołu Sromowianie oraz ich ...

Turniej mini koszykówki odbył się w Maniowach 17.01.2017r. 

,, Gdy się Chrystus rodził...."


Pierwsze zawady w tym roku, do których przystąpili nasi uczniowie, to turniej kwalifikacyjny w mini piłkę siatkową. 

22 grudnia - w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, cała społeczność szkoły spotkała się, aby wspólnie pochylić się nad cudem Narodzenia Syna Bożego i radośnie świętować to wydarzenie. 

W związku z zakończeniem akcji „Zbierając makulaturę sponsorujesz lekturę" czas na ogłoszenie wyników.

30.11. nasze przedszkolaki odwiedziły swoich rówieśników- przedszkolaków w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Sromowcach Niżnych.

Aktualności

Odwiedzin :