2020-01-19     Erwiny, Henryka, Mariusza    

Wiadomości

9 stycznie w naszej szkole odbyła się pełna wrażeń żywa lekcja przyrody. 

,, Tajemnica nocy wigilijnej trwa w naszych sercach po dziś dzień .”


11 grudnia odbyło się w naszej szkole, kolejne już spotkanie z cyklu „Powrót do korzeni". Tematem tegorocznego spotkania był len.

W dniu 27 listopada 2019 roku odbyło się spotkanie z Policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, panem Rafałem Skrobotem.

15 listopada br. uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem, który ,,zabrał nas'' w ciekawą podróż po europejskiej wyspie - Islandii.

13 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Przesyłamy link do ankiety elektronicznej oceniającej zrealizowane przez KOWR działania związane z promocją „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2018/2019 http://www.kowr.gov.pl/ankie...
2019-11-08 | SZKOŁA DO HYMNU

Nasza szkoła 8 listopada włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu" i odśpiewała 4 zwrotki hymnu narodowego o symbolicznej godz. 11: 11.

W dniu 30.10.19 r. odbyło się ślubowanie uczniów klasy 1.

Dzieci uczęszczające do naszego oddziału przedszkolnego mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość, jaką jest Pasowanie na Przedszkolaka. 


14 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.


Gorący czas wakacji i beztroskiego odpoczynku dobiegł końca. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się mszą świętą, po której w szkole, pani Dyrektor Joanna Workowska powitała zebranych nauczycieli, rodziców i uczniów. 

 więcej zdjęć...
Aktualności

Odwiedzin :