2014-10-26     Ewarysta, Lucyny, Lutosławy    

Wiadomości

"Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszyvch rękach..."  

,,My jesteśmy przedszkolaki wspaniałe. Dzisiaj święto swoje mamy i wesoło  przysięgamy"2014-10-17 | ŚLUBOWANI KLASY I

,, Warto podjąć wysiłek, żeby być lepszym" - Jan Paweł II,,Nie tylko z książek płynie dobra nauka, z serca nauczać to jest wielka sztuka"2014-10-17 | GÓRALSKO "WATRA"

Nie lyj dyscu, nie lyj, bo cie tu nie trzeba Nie lyj dyscu, nie lyj, bo cie tu nie trzeba Łobyjdź lasy góry, łobyjdź lasy góry, łobyjdź lasy góry,  Zawróć się do nieba.

Dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole w dniu 1października odbyły wycieczkę do "Małpiego Gaju" w Nowym Targu.

2014-10-12 | JESIENNE SAŁATKI

Uczniowie klasy III pod opieką sowjej wychowawczyni wykonywali jesienne sałatki. Poznali wartości odżywcze warzyw i owoców.

6 października bieżącego roku klasa VI wybrała się rankiem na zajęcia terenowe do rezerwatu Biała Woda. Na miejscu został omówiony temat lasu, a uczniowie mieli okazję zaobserwować różne gatunki drzew i krzewów.

1 października bieżącego roku uczniowie klas IV - VI miło spędzili czas w obecności harcerek poznając zasady, którymi kierują się w codziennym życiu oraz ich zawołania i zabawy.

...
2014-09-09 | OGNISKO KLASY VI

Początkiem września klasa szósta spotkała się przy wspólnym ognisku, aby radośnie powitać nowy rok szkolny.  Nie zabrakło pysznej pieczonej kiełbaski, dobrego humoru i wesołych zabaw.

1 września to dzień, w którym po dwóch miesiącach wypoczynku i zabawy wracamy do swoich obowiązków.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. dh Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych informuje o możliwości skorzystania z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych dla uczniów klasy II,III,VI szkoły podstawowej w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna”.

W Czerwonym Klasztorze podczas otwarcia sezonu turystycznego mogliśmy podziwiać występy innych zespołów i ich barwne stroje.

2013-10-06 | FESTYN SZKOLNY

12 czerwca w niedzielę odbył się przy szkole IV festyn rodzinny pod nazwą "Wesołą minę mam, gdy z rodziną śpiewam i gram". 

Aktualności

Odwiedzin :